O nas

Narodziny marki PRINCE BOXING!

Naszym celem było stworzenie marki, której nazwa, design i charakter kojarzą się ze splendorem, honorem i chwałą. Marzyliśmy o sprzęcie, w którym człowiek poczuję się pewniej już przez sam fakt że go nosi – tak narodził się PRINCE!

Główny powód dla którego Książę został powołany do życia to zmienić jak najwięcej owiec w wilki!  Nic tak nie kształtuje charakteru jak sporty walki, dlatego PRINCE jest dla „zwykłych ludzi”, którzy chcą wykuć swój charakter w ogniu treningów i walk. Chcemy zachęcić jak najwięcej osób, żeby przy pomocy sprzętu Prince’a zaczęli trenować np. BOKS, stali się przez to pewniejsi siebie i zmienili swoje życie!

Nasze produkty są nie tylko praktyczne, wygodne i bezpieczne, ale także, albo przede wszystkim NIESAMOWICIE wyglądają i tym wyróżniają się na rynku!

Nasz zespół

prince_foto

Filip Myśliwski

Pomysłodawca i założyciel marki Prince Boxing! Ogromny pasjonat boksu i były zawodnik, który ma na koncie ponad 50 walk w ringu. Zawsze marzył o sprzęcie w którym człowiek poczuje się pewniej już przez sam fakt że go nosi… tak narodził się PRINCE!

Założyciel Prince Boxing

martyna_foto

Martyna Tabor

Martyna „liczydło” Tabor to nasza „tajna” broń i największa przewaga konkurencyjna Prince’a! To ta piękność zajmuje się w firmie logistyką oraz wysyłką. Ma głowę do procesów i ścisły analityczny umysł dzięki któremu nasz statek szybko płynie przed siebie i nie nabiera wody!

Minaturka ziomek2

Piotr Milej

Przedstawiamy wam naszego speca od grafiki komputerowej, to on zaprojektował logo i zajmuje się designem produktów. Ma prawdziwą obsesję na punkcie szczegółów i detali. Jak mało kto potrafi wizje człowieka przelać na papier lub ekran komputera. Prywatnie jest pasjonatem sportów walki a zwłaszcza karate, które trenował przez wiele lat.